Ból kręgosłupa między łopatkami

Witam. Mam bol kregosłupa,badz ucisk,badz pieczenie wlasnie mięzy lopatkami jak troche podotykam boli;/ ale w nocy spie normalnie, i do tego bola mnie koscie piszczeli;/bylamw tym roku 3 miesiace w ciezkich pracach, co robic?

Objawy bólowe między łopatkami i w kończynach dolnych moga być wynikiem przeforsowania fizycznego, praca w pochyleniu, dźwiganie
RTG kręgosłupa piersiowego może być pomocne
Najważniejsze ćwiczenia regularne, Nie garbić się!
Dobrze, że be bólu w nocy!
Jak ogólny stan zdrowia?