Silne bóle żołądka w 21. tygodniu ciąży

Witam serdecznie jestem w 21 tygodniu ciąży od jakiegoś tygodnia miewam silne bóle żołądka ból miejscowi się tuż pod mostkiem ból pojawia się nie zależnie od tego czy jestem głodna czy najedzona bóle są bardzo sile potrafią obudzić mnie w środku nocy trwają dosyć krótko od 10 do 20 min ale są sile . Chciałabym się poradzić ponieważ jest to moja pierwsza ciąża a wizytę u swojego lekarza prowadzącego mam dopiero 19. Bardzo proszę o pomoc . Czy jest konieczność gdzieś się z tym zgłosic ale gdzie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.