Silne bóle żołądka w 6. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 6 tygodniu ciazy i od ok 2 tygodni mam bardzo silne nocne bole zoladka. Wczesniej mialam zdiagnozowana duza przepukline wslizgowa zoladka i bralam controloc.Teraz w ciazy zaprzestalam przyjmowania leku.Dodatkowo co jest najbardziej niepokojace mam uczucie sytosci nawet po 2 ugryzieniach buleczki..Wiec nie dojadam.Bardzo prosze o rade co mam zrobic.Lekarz rodzinny podczas wizyty zignorowal moje dolegliwosci i stwierdzil ze nikt nie obiecywal ze ciaza bedzie lekka.. Z gory dziekuje

Trudno bez osobistego badania i zapoznania się z Pani badaniami przed ciążą coś Pani radzić. W 6 tygodniu ciąży macica jest jeszcze tak mała, że praktyce nie powinna wpływać na funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Sądzę, że powinna Pani udać się do gastroenterologa po poradę.