Silne drgawki całego ciała, kołatanie serca, bóle głowy

Witam. Mam 18 lat i jako dziecko chorowałam na padaczke postać dziecięca, Dzięki lekom udało sie ją wyleczyć, jednakże miesiąc temu doznałam silnych ataków paniki i lekarze stwierdzili że to nerwica. Silne drgawki całego ciała, kołatanie serca, bóle głowy. Po rezonansie wyszło jedynie zapalenie zatok jednakże coraz częściej doznaje ''zapatrzeń''. Chwilowa utrata kontroli nad wzrokiem i bardzo silne bóle głowy. Chciałam się zapytać, czy takie częste, zapatrzenia mogą zwiastować nawrót padaczki?

czasem tak wyglada maly atak,ale malo danych by stwierdzic to z cala pewnoscia.potrzebna obserwacja i kontakt ze specjalista.dodatkowo pomoglaby psychoterapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza