Atak kołatania serca, ucisku w klatce piersiowej i nadmiernej potliwości

Leżąć w łozku dostalam dziwnego ataku kołatania serca , ucisku w klatce piersowej oraz strasznie sie pocilam , przyjechala do mnie karetka , ekg wykazało SVT , w sumie mialam dwa ataki , w szpitalu po uspokojeniu się ekg wykazało SNR , lekarz zlecil badanie krwi podał potas w kroplowce , powiedzial ze wszystko jest w normie i wypuscil do domu , zalecil jeszcze echo serca i holter , 2 lata temu leczylam sie na ataki paniki , które przeszly , czy to moze oznaczac ze mam chore serce ?

niekoniecznie...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza