Uczucie kołatania w klatce piersiowej

Witam czy uczucie kołatania czegoś w klatce piersiowej jakby serce jakby cos jakby powietrza i to tak nagle uderzy i skacze, jakby mnie ktoś tam w środku uderzał ,ściska to moze byc objaw nerwicy? Robiłam wiele badań holter ekg rtg echo sercaa i tsh i wszystko jest ok,co to moze byc? Mówią ze nerwica a np te objawy mogą mi sie zdarzać normalnie tak bez przyczyny? Bez objawów paniki to mam czasami tak mnie to złapie ze nie moge dojść do siebie chodzę trzęsę sie prawie mdleje co to moze byc

Bardzo dobrze, że zrobiła Pani wszystkie badania wykluczające chorobę somatyczną. Opisywane przez Panią objawy występują bardzo często w nerwicy, nie muszą występować typowe ataki paniki. Aby przyjrzeć się bliżej Pani objawom i ich przyczynom i podjąć odpowiednie leczenie powinna Pani udać się do psychoterapeuty.