Ataki paniki z podwyższonym ciśnieniem, lękiem i uczuciem dławienia w klatce piersiowej
Witam. Mam pytanie. Chodzi o tźw. Ataki paniki. Mialem robione badania krwi , elektrolity , ekg holter , echo , i ekg wysikowe, tomografie i rezonans i eeg . Wszystkie badania wyniki super tylko eeg jakies zmiany niewielkie skonsultowane u neurologa. Nigdy nie mialem utraty swiadomosci i przyomnosci. Atak przebiega z podwyzszonym cisnieniem i pulsem , ogolny niepokoj , lek , dlawienie w klatce piersiowej. Skutkuje lek uspokajajacy. Czy to nerwica. Z gory dziekujej. Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Musi się Pan osobiście skonsultować z psychiatrą lub psychologiem. Bez rozmowy nie da się postawić diagnozy. Objawy somatyczne wskazują na nerwicę, zwlaszcza, że inne potencjalne przyczyny za pośrednictwem obszernej diagnostyki zostały wykluczone.