Silne zawroty głowy, bóle głowy, sztywnienie karku

Dzień dobry. Od czerwca tego roku mam dość silne zawroty głowy, bóle głowy, sztywnienie karku, szyi, drętwienia dłoni a nawet stóp. Badanie MRI odcinka szyjnego pozna zniesieniem lordozy szyjnej nie wykazuje patologii. Badanie MRI głowy ok, dopler ok. Badanie VNG - obniżona pobudliwość obu błędników, asymetria odpowiedzi przedsionkowych - przewaga kierunkowa prawa 44%. Czy to jest przyczyna moich dolegliwości czy mam szukać dalej? Biorę leki, chodzę na zabiegi. Nic nie pomaga.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Interpretacji VNG powinien dokonać specjalista neurolog lub otolaryngolog w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.