Silne zawroty głowy i drętwienie podstawy czaszki a zgrubienie śluzówki w zatoce szczękowej i człowoej
Witam. Ostatnio miewam silne zawroty głowy, przemijają ale gdy się pojawiają trudno mi utrzymać równowagę nawet siedząc, blednę i mam problem z mówieniem. Poza tym zauważyłam że momentami drętwieje mi podstawa czaszki i prawa strona głowy, towarzyszy temu szum w uszach przy poruszaniu głową. W MRI wykryto zgrubienia śluzówki w zatoce szczękowej i czołowej lewej oraz sitowiu ponadto płyn w komórkach wyrostka sutkowatego. Jak mam to rozumieć? czy to wszystko wiąże się ze sobą?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
może się to ze sobą wiązać. Odpowiedzi na to co jest przyczyną Pani dolegliwości może udzielić neurolog. Sugeruję umówić się na wizytę.
Pozdrawiam.