Silne zawroty głowy po zażyciu leków przeciwbólowych

Witam ostatnio dośc duzo schudłam i od tego czasu pojawiły się problemy z zażywaniem leków przeciwbolowych. Za każdym razem zarowno po apapie,ibupromie czy ketonalu występują silne zawroty głowy.Czu może to byc spowodowane drastycznym spadkiem wagi?

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
Przyczyny chudnięcia?? może z powodu stresów, depresji?
Niedoborów pokarmowych??
Inne przyczyny?/
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam