Silny ból brzucha na drugi dzień po stosunku

Witam, Uprawiałem seks podczas dni płodnych w prezerwatywie, nie kończyłem w partnerce i odraz po stosunku wzięła gorącą kąpiel. Za 3 godziny znów zrobiliśmy to samo, tylko nie kończyłem w ogóle (kąpiel była, prezerwatywa też, końca nie było). Dlaczego na drugi dzień partnerka odczuwała mocny ból brzucha, czym to mogło być spowodowane i czy jest możliwość zajścia w ciąże. Z góry dziękuje, i pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli nie doszło do żadnych nieprawidłowości przy stosowaniu prezerwatywy to ryzyko ciąży jest niewielkie. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.