Silny ból brzucha w połowie cyklu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, w połowie cyklu miałam silny ból brzucha (z okolic pępka promieniował do lewej części podbrzusza). Od tamtej pory mam dziwne kłucie w brzuchu... Czy to może być ciąża ..??

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Wszystko zależy od tego, czy odbywała Pani stosunek, czy stosuje Pani antykoncepcję. Jeśli ma Pani wątpliwości, w dniu spodziewanej miesiączki może Pani wykonać test ciążowy.

z poważaniem
Michał Kurek

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko określić, ból brzucha w większości przypadków nie oznacza ciąży. Proszę koniecznie udać się do lekarza, w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego. Po badaniu nie będzie można określić konieczność dalszych badań.