Silny ból brzucha a prawidłowe wyniki badań krwi i USG

Od 3 dni dramatycznie boli mnie brzuch w okolicach pępka. Najpierw był to ból skurczowy nagły i ostry - teraz oprócz tego jest mniej nasilony ale stały. Usg Badania moczu i krwi nie wykazały nic, a lekarz kazał brac nospe która nie działa...nie mam zaparć ani innych problemów natury wydalniczej. Tylko ten okropny ból - czasem tak mocny ze az brak mi tchu..co to może być? co robić? Dodam że nie choruje przewlekle, odżywiam się dobrze i nie mam gorączki. Pozdrawiam

Bez bezpośredniego badania trudno mi określić co może być powodem przedstawionych przez Panią dolegliwości. Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem ogólnym. On Panią musi zbadać i w pierwszej kolejności wykluczyć lub potwierdzić przyczynę bólu np. spowodowaną przepukliną pępkową.