Bóle brzucha w okolicy pępka i prawidłowe wyniki badań

Witam.Od trzech tygodni mam bóle brzucha a(dokłanie po prawej stronie ) w okolicy pępka i jak by po prawej stronie podbrzusza .Nie jest to rozległy ból tylko miejscowy.Na początku myślałem że to wyrostek więc pojechałem na ostry dyżur ,tam zrobili mi badanie krwi i moczu.Ale badania wyszły dobrze. .Po tygodniu dalszego bólu udałem się do lekarza rodzinnego który dał mi leki na jelita.I dostałem skierowanie na USG .Zrobiłem USG i lekarz powiedział że wszystko jest ok.Może to przepuklina?

Przepuklinę można bez problemu rozpoznać przez badanie powłok brzusznych, więc skoro Pan był badany przez lekarza i nic nie wyczuł to na pewno nie ma Pan przepukliny. Proszę zażywać leki jakie dał lekarz i poczekać na ich działanie. Jeśli bóle nie ustąpią ponownie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem.