Silny ból brzucha z wymiotami u 38-latki
Witam mam 38 lat 2 tygodnie temu dostałam bardzo silnego bólu brzucha wraz z wymiotami ból był ogromny robiło mi się słabo.Tabletki rozkurczowe mało co pomagały ten ból utrzymuje się do dziś jest słabszy , lecz uciążliwy dziś zrobiłam USG jamy brzusznej wszystko prawidłowe lecz duża ilość gazów jelitowych poszerzone pętle jelitowe niewielka ilość płynu w jamie Douglasa USG ginekologiczne też w porządku.Co może się pod tym kryć , co robić dalej jestem już zmęczona tym bólem

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości najpewniej są konsekwencją problemów gastrologicznych. Potencjalnych przyczyn może być wiele, w tym infekcyjne, zapalne, alergiczne i wiele innych. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.