Silny ból głowy a nerwica

bardzo proszę o pomoc!!! mieszkam w angli, zauważyłam że co 6-7 tygodni strasznie boli mnie głowa,mam taki silny ból głowy że żadne tabletki nie pomagają!!! 2 razy już byłam wszpitalu- stwierdzili że to nerwica i dali mi fluoxentine na pół roku!!!! biore ją, trochę się uspokoiłam bo faktycznie jestem strasznie nerwowa od dziecka!!! ale te koszmarne bóle głowy mi wracają!!!! mam taki silny ból 2 czasem 3 dni-boli tylko głowa, drażni mnie światło i dźwięki, właściwie leże w łóżku w te dni!!!

Witam, jak rozumiem, była Pani poddana badaniom diagnostycznym, które wykluczyły podłoże somatyczne doświadczanych przez Panią dolegliwości. Zastanawiam się, co takiego dzieje się z dzieckiem/między Panią i dzieckiem, że jak Pani pisze "jestem strasznie nerwowa od dziecka". Oraz co takiego dzieje się w Pani życiu, że co 6-7 tyg. kładzie się Pani na 2- 3 dni z powodu "koszmarnych bólów głowy". Proszę poważnie rozważyć podjęcie psychoterapii; jako, że jest to podstawowa metoda leczenia przy zaburzeniach nerwicowych, daje możliwość przyniesienie ulgi w odczuwanych objawach oraz poprawy jakości życia - dla Pani dziecka również! Danuta Michalczyk