Silny ból głowy i wymioty
Witam. Jakiś czas temu dodałam post o silnych bólach głowy. Na rezonansie nic nie wykazało. A głowa nadal boli, do tego zaczełam wraz z bólem głowy wymiotować. Ostatnio głowa bolała od 14 do nocy. Ból był tak silny że nie mogłam się ruszyć, bo bolało coraz mocniej. Położyć też sie nie mogłam, bo ból się nasilał. Czyłam jak by mi miało głowe od środka oderwać. Na siędząco ból był wciąż taki sam. Nie wiem juz co robić. Co to może być?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Objawy sugerują migrenę. Sugeruję kontakt z neurologiem, który włączy leczenie zapobiegawcze i doraźne.