Silny ból głowy, mroczki przed oczami i wymioty u 23-latki

Mam 23 lata. Czasami zdarzają mi się bóle głowy, ostatnio coraz częściej. Często te bóle poprzedzały przeziębienie. Oprócz tego nigdy nie skarżyłam się na jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne. Wczoraj wieczorem, po kąpieli poczułam bardzo mocny ból, tak jakby ktoś mnie uderzył, z tyłu głowy, po prawej stronie. Miałam mroczki przed oczami, zawracało mi się w głowie. Później ból pojawił się również z przodu głowy, również z prawej str.oraz wymioty. Ból trwał do następnego dnia. Czy to coś groźnego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże migrenowe. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.