Ból głowy i mroczki przed oczami

Problem z Bólem Głowy Mam 24 lata od 4 dni non stop boli mnie głowa (ból słaby/umiarkowany). Pije dużo płynów, miewam ostatnio sporo strsu i dużo pracy. Ból jest tępy, zlokalizowany najczęściej z przodu, trwa cały dzień (ostatnie 2 dni z przerwami) rano go nie czuje, pojawia się nieco później, nie nasila się, czasami na godzine przechodzi, wieczorem szumi mi w głowie. Jakiś czas temu dwa razy pojawiły mi się mroczki przed oczami a późnej bolała mnie głowa ale nie cały dzień. Czy to coś poważnego

Aleksander Ropielewski

Niestety nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez przeprowadzenia badania przedmiotowego ponieważ objawy nie są specyficzne. Sugeruję kontakt z lekarzem.