Szumy w uchu, bóle głowy, zawroty

Od 7 dni boli mnie głowa, ból jest umiarkowany, tępy i zlokalizowany z przodu, do tego szumi mi w lewym uchu. Ból trwa non stop ale nigdy rano po przebudzeniu, dopiero gdzie godzine później. Momentami słabo kręci mi się w głowie. Byłem już u lekaża internisty i neurologa ale przepisali tylko środki przeciwbólowe. Czy to może być coś poważnego typu góz albo nowotwór?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zawsze można wykonać badanie obrazowe typu rezonans magnetyczny badz tomografia komputerowa. Prawdopodobnie nie jest to nowotwór jednak badania te moga pokazać przyczynę badz ja wykluczyć. Pozdrawiam