Bóle głowy przez cały dzień bez przerwy

Witam. Od końca grudnia przez 8 dni bolała mnie głowa, w sali 1-10 oceniam na 4, ból cały dzień bez przerwy zaczynał się godzine po obudzeniu, tępy i rozpierający przodu. Do tego miałem lekkie mdłości (3) i zawroty głowy (3). Po 8 dniach ból odszedł ale inne objawy zostały niezmienione. Uczucie kręcenia jest zlokalizowane raczej z tyłu głowy. Moje pytanie jest następujące: czy to symptomy czegoś poważnego typu rak czy góz mózgu? Martwi mnie to. Mam termin u neurologa (tak, zrobie reszte badań).

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie da się jednoznacznie wykluczyć guza mózgu jako przyczyny Pana dolegliwości. Ból może mieć także pochodzenie odkręgosłupowe, laryngologiczne (zatoki, błędnik), Nie napisała Pan jak z ciśnieniem? prawidłowe? czy podwyższone? Czy był uraz? Neurolog po badaniu zadecyduje o dalszej diagnostyce.
Pozdrawiam