Chroniczne bóle głowy zlokalizowane w jednym miejscu

Witam, od 5 miesięcy mam ból głowy. najczęściej jest on zlokalizowany w jednym miejscu, z prawej strony prawie w czubku głowy. czasem czuje tez w lewej, ale znacznie rzadziej niż z prawej strony. Ból ten nie jest silny, nie biorę nic od bólu, teraz najczęściej jest on w postaci kłucia. Nieraz boli mnie w uchu. Bardzo się boje, ze to coś poważnego. Lekarz neurolog stwiedził, ze są to napięciowe bóle głowy i zaburzenia wegetatywne, ja sie boje ze to guz. Mam czasem lekkie uczucie drżenia ciała.

Magdalena StusiĹska

Jeśli była Pani u lekarza neurologa i wykluczył przyczyny organiczne, proszę spać spokojnie. Stres i napięcie mogą dodatkowo wywoływać takie bóle głowy.