Bóle i zawroty głowy u męża

Mój mąż skarży się non stop bierze tabletki przeciwbólowe, bo co dzień boli go głową i mówi że nie przestaje. Kręci mu się w głowie, czuje się otepialy jak wstaje z łóżka. Często jest zmęczony i senny. Nie lubi chodzic do lekarza. W internecie jest dużo info na wskazane objawy. Ale które są prawdziwe. Jakie badania mogłabym mu wykonać. Co mu może dolegac

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki neurologicznej. Mąż zatem powinien udać się na wizytę do specjalisty.