Nagłe ostre bóle głowy z lewej strony a guzki przy potylicy

Co jakiś czas dostaje nagłego ostrego bólu głowy z lewej strony z tyłu tak bardziej ból nie dawno przy potylicy miałam 2 guzki jeden podskórny,a drugi na węźle chłonnym.Obydwa wchłonęły się Nie wiem czy to może mieć związek z tymi nagle ataktującymi ostrymi bólami

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki neurologicznej. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.