Punktowy ból głowy i ból oczu

Witam,mam 19 lat od 2 dni boli mnie głowa,jest to ból punktowy,bardziej bolało,jak ruszałam oczami,albo dotykałam się w tym miejscu,najpierw z przodu,potem z przodu przestało i zaczęło z tyłu,przy tym bolą mnie też oczy,strasznie się boję,że to guz :( :( dodam,że dużo czytam,siedzę nad książkami do nocy. czy to rak,bo strasznie się boję :'(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

SPOKOJNIE bez paniki !!!!!!! należy wykonać pełne badanie okulisty z oceną ciśnienia śródgałkowego, można też zrobić EEG a w dalszym etapie ewentualnie badanie NMR mózg\owia a skąd Pani jest, ??? serdecznie pozdrwaiam Jerzy Bajko neurolog, neurochirurg bajko1@wp.pl