Silny ból i skurcze brzucha po zabiegu łyżeczkowania

witam, 27.09 przeszłam zabieg łyżeczkowania( poronienie w 7 tygodniu) od tego czasu dokuczaja mi silne skurcze brzucha podobne do bolesnych wzdęć, czy to normalne? czy powinnam skonsultować sie z lekarzem? dodam ,że krwawienie jest słabe. bardzo prosze o odpowiedź gdyż niepokoi mnie to. pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.