Wypadanie włosów garściami po skończeniu kuracji lekiem Izotek

Witam! Brałam izotek przez 5 miesiecy i włosy po skonczeniu kuracji wypadają mi garściami :((( Proszę mi powiedzieć czy to przejdzie? dziękuję za odpowiedz. Michalina

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.