Stosowanie leku Curacne a wypadanie włosów

Witam. Od 3 miesięcy przyjmuję Curacne 40mg dziennie i od ponad miesiąca bardzo wypadają mi włosy. Wiem, że jest to skutek uboczny tych leków. Czy te włosy odrosną czy tracę je raz na zawsze? Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam Ula

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wypadanie włosów jest jednym z działań niepożądanych przyjmowanego leku. Sytuacja powinna powrócić do normy po skończeniu terapii. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.