Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wzmożone wypadanie włosów po leku Loxon

Stosuje lek loxon 5% przeciw łysieniu,ale zauważyłam wzmożone wypadanie włosów. Czy po tym leku utracę wszystkie włosy?
KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu

Alternatywy leczenia DCP

DCP to jedna z metod leczenia łysienia plackowatego. Czy są jakieś inne sposoby radzenia sobie z tym problemem? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Być może konieczne będzie zmodyfikowanie terapii.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy