Wypadanie włosów a stosowanie Loxon

Witam. Mam 19 lat, i mam mały problem z wypadającymi włosami. Dermatolog przepisał mi Loxon 5%. Mam co do tego 2 pytania: 1.Czy jeśli łysienie (jak narazie) obejmuje tylko zakola i małą cześć grzywki to czy powinienm stosować dawkę 1ml(czyli tych 10 psiknięć) tak jak u osób które tę dawkę aplikują na większej powierzchni (dermatolog zalecił 10 psiknięć ale do głowy patrzył mi tylko przelotnie)? 2.Czy mogę kupić Loxon 5% bez ulotki po pokazaniu np. pudełka lub butelki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę stosować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Lek ten jest na receptę.