Wahania hormonalne a wypadanie włosów

Jestem na lekach od ponad roku, kontroluję hormony oczywiście pod okiem endokrynologa ale hormony szaleją jak szalały to znaczy raz jest ich za dużo drugi raz za mało a włosów mam już resztki.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.