Bóle okolic oczu i podkowy pod oczami

Od dłuższego czasu bolą mnie miejsca pod oczami, szczególnie prawy oczodół a gałka oczna drży, mam podkowy pod oczami, ból utrzymuje się przez kilka godzin, szczególnie po południu i wieczorem.Nie nadwyrężam oczu przed komputerem czy telewizorem, dużo czytam (okulary do czytania +1)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza okulisty. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.