Osłabienie, zmęczenie, bóle gardła, pocenie się a borelioza

Od września 2013r. ciągle się przeziębiam. W maju 2014r. zdiagnozowano boreliozę, zalecono antybiotykoterapię, powtórzono test i uznano, że jestem już wyleczona. Tylko, że ja nadal chodzę przeziębiona. Objawy: bóle mięśni i stawów, nocne pocenie, katar, bóle gardła, osłabienie, wieczne zmęczenie, obniżona temp (35,5-35,8). Nie wiem już gdzie szukać pomocy. Badania krwi/moczu w normie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.