Uczucie zimna, bóle głowy, gorączka, osłabienie

Witam, 2 m-ce temu, byłam silnie przeziębiona, miałam deszcze, ciągle było mi zimno, katar, bolała mnie głowa, miałam zapalenie gardła-nie mogłam przełykać i zamiast gorączki, stan osłabienia. Moja temperatura wahała się między 34 do 35,5 st. C. Od dłuższego czasu mam osłabienie organizmu. Jestem ciągle zmęczona, b.szybko się męczę, brakuje mi sił, temp. ciała nie przekracza 35,5 st. Do dziś mam zatkany nos, raz jedna strona, raz druga. Zawsze miałam drożny obustronnie nos. Jak wrócić do zdrowia

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Możliwe, że infekcja nie została o końca wyleczona.

Pozdrawiam.