Co powoduje duszności i uczucie zimna po seksie?

Witam, Piszę do państwa z zapytaniem co może mi dolegać, wszystko zaczęło się na początku roku, po każdym seksie z dziewczyną, czułem osłabienie, ciągle było mi zimno i dusiło mnie, po jakimś czasie objawy ustąpiły, no może z wyjątkiem osłabienia po seksie, potem po tygodniu pojawił się silny ból sutków, stały się twarde, bolą przy dotykaniu lub uciśnięciu okolic sutków lub samych sutków, Chciałbym poinformować ze palę papierosy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie diagnostyczne