Zgrubienie na węzłach chłonnych po przeziębieniu

Witam mam 21lat i mam taki problem że po świetach ja z dziewczyną chorowalismy gorączka,osłabienie i takie podstawowe objawy, gdy przestalismy chorowac to zauważyłem u siebie po lewej górnej stronie szyji zgrybienie wieksze od wezła chłonnego juz tak mam drugi dzień, oczywiscie przy dotykaniu praktycznie nie boli tylko czasem jest tak ze tak jak by drętwiało mi ucho po tej samej stronie. Bardzo prosiłbym o pomoc. Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsże postepowanie.