Powiększone węzły chłonne szyjne i pachowe

Od 5 miesięcy mam powiększone węzły chłonne szyjne i w lewej pasze.Wystąpily wtedy u mnie zmiany skórne:wysypka,zapalenie mieszków,kurzajki.Wystapiło zapalenie zatok oraz opryszczka na wargach.Później pojawilo sie zapalenie spojówek które ciągnie sie juz dłuższy czas.W krwi obniżony poziom neutrofili.Wezly badane w usg powiększone bez naciekow. W trakcie szukania przyczyn zdiagnozowano u mnie raka złosliwego piersi prawej bez przerzutów. Test na HIV ujemny.Mialam kameleona i psa.Jaka przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników badań bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.