Jak długo mogą się utrzymywać powiększone węzły chłonne szyjne i żuchwowe?
Jak długo mogą się utrzymywać powiększone węzły chłonne szyjne i żuchwowe u rocznego dziecka. Robione były wyniki i usg węzłów chłonnych i wszystko w normie. W wynikach pisało obecna ziarnistość toksyczna. Ale synek był po antybiotyku po zapaleniu ucha wtedy też powiększyły się węzły. Węzły są powiększone od kwietnia. dziękuję za informację

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie opisu ciężko jest określić przyczynę powiększenia węzłów chłonnych. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.