Co oznaczają powiększone węzły chłonne szyjne i żuchwowe?

Witam, Od kilku dni mam powiekszone węzły chłonne szyjne i żuchwowe. Paliłem papierosy i głównie na to reagował węzł chłonne. Po każdym papierosie bardzo sie powiekszały,a po 3-5 godZinach sie zmniejszały. Do tego dodam że wystepuje u mnie płytki oddech. Innych symptomów brak. Jestem już oczywiście umówiony na wizytw u lekarza, ale chciałem zapytać jeszcze tutaj, bo naczytałem się okropnych rzeczy na forach. Czego mogę się spodziewa?

Witam , nie potrafię powiedzieć nic konkretnego na podstawie przytoczonych danych! Proszę na spokojnie czekać na umówioną wizytę! z.żurawski