Powiększone i bolące węzły chłonne

Witam, mam takie pytanie czy powiekszone i bolace wezly chlonne po prawej str moze miec cos wspolnego z guzkiem w piersi. Dodam tez ze bola mnie wiezly chlonne szyjne i pachwinowe. Do tego na kości w okolicy pochwy zrobilo sie takie dziwne wypuklenie które jak dotykam boli. Co to moze wszytko byc,

Nie jestem w stanie nic konkretnego odpowiedzieć , gdyż używa Pani bardzo mało precyzyjnych określeń! Np. " powiększone i bolące węzły chłonne po prawej str" - ALE GDZIE PO PRAWEJ STR? - podejrzewam , że w pasze... , dalej: "bolą mnie wiezly chlonne szyjne i pachwinowe" - pytanie po której str - czy po obu str , dalej:"na kości w okolicy pochwy zrobilo sie takie dziwne wypuklenie które jak dotykam boli" - nie znam kości w okolicach pochwy! KONIECZNA WIZYTA U GINEKOLOGA!!! zż