Powiększone węzły chłonne u rocznego dziecka
Witam serdecznie! Moj synek niedawno skonczyl rok.2 tygodnie temu zauwazylam ze w pachwinie z prawej strony ma dosc znacznie powiekszone wezly chlonne a kilka dni temu z lewej strony tez mu sie to samo zrobilo z ta roznica ze tylko troszeczke ma powiekszone z drugiej strony. Bylam z nim w szpitalu, zrobili mu tam badania moczu i krwi i wyniki wyszly dobrze. Usg tez nic nie wykazalo a lekarze stwierdzili ze powodem tego jest infekcja wirusowa lub bakteryjna.Czy rzeczywiscie to moze byc przyczyna?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Tak, węzły chłonne bardzo szybko reagują powiększeniem na różne infekcje. Sugeruję Pani obserwacje tych węzłów.
Pozdrawiam.