Zgrubienie na kości brody

Witam, zauważyłam na kości brody malutkie zgrubienie, zaczęłam je intensywnie dotykać i dotykać, sprawdzać w Internecie co to może być, teraz mam na brodzie obrzęk (nie jest on wielki, ale jednak widoczny gołym okiem). Chciałam zapytać, czy mogłam go sama spowodować intensywnym dotykaniem i uciskaniem? Czy to może być coś poważniejszego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.