Swędzenie i pieczenie skóry głowy i wypadanie włosów

dzien dobry mam taki problem bardzo mnie swędzi i piecze skóra głowy i do tego włosy mi wypadają garściami na wizyte u dermatologa musze czekać miesiąć jak moge sobie pomóc żeby troche złagodzić podrażnienia Może są jakieś leki które można kupić bez recepty prosze o rade Renata

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. Zostanie wdrożone leczenie do czasu wizyty u specjalisty.