Swędzenie skóry głowy i wypadanie włosów

mam 18 lat, od roku swędzi mnie głowa i codziennie wypada mi mnóstwo włosów. robiłem badania krwi, wszystko w porządku, stosowałem różne delikatne szampony, ale nic się nie zmieniało, byłem u dwóch dermatologów, którzy nic nie wykryli. ze swędzeniem pomaga mi lekko jedynie napar z kozieradki stosowany na skórę głowy, ale włosy nadal wypadają. nie spotykają mnie żadne stresujące sytuacje. co mam zrobić? do jakiego lekarza się skierować?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisanym problemem powinien zająć się specjalista dermatolog lub/i trycholog.