Swędzenie głowy po zastosowaniu szamponu na wypadanie włosów

Witam. Mam problem wypadają mi włosy. Dodam też że 4,5 miesiąca temu urodziłam córeczkę, którą karmnie wyłacznie piersią. Kupiłam szampon HAMUJĄCY WYPADANIE WŁOSÓW "DERMENA" i wprawdzie jak zaczełam go stosować to zaczeła mnie swędzić głowa, użyłam go 4 razy jak nasiliło się swędzenie głowy to przestałam go stosować. Ale głowa dalej mnie swędzi.Niewiem co dalej robić. Włosy bardzo mi sie przerzadziły. Proszę o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest niezwłoczna wizyta u specjalisty dermatologa. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.