Czy przerwać kurację Izotekiem z powodu wypadania włosów?

Witam, zazywam izotek od około 2 miesięcy. Od początku kuracji włosy strasznie wypadają, poruszyłem ten temat na wizycie kontrolnej ale mój dermatolog nie odpowiedział jednoznacznie... Czy włosy po zakończeniu kuracji wrócą do stanu sprzed? A może przerwać juz teraz zażywanie leku? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie.