Silny ból nerki w pozycji siedząco-leżącej
Witam, od ok miesiaca co kilka dni odczuwam dosc silny bol lewej nerki. Najczesciej gdy jestem w pozycji siedzaco-lezacej. Dodatkowo czuje tez bol na calej dlugosci tego odcinka plecow kiedy sie mocno schylam. Co moze byc przyczyna tego bolu? Dodam, ze 1,5 miesiaca temu mialam wykonywane usg jamy brzusznej, przy tym nerek i nie bylo zadnych nieprawidlowosci, jednak bol sie nasila.

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Możliwe, że przyczyną dolegliwości bólowych nie są nerki lecz kręgosłup. Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego oraz ew. badań dodatkowych nie jestem w stanie tego ocenić. W związku z tym sugeruję kontakt z ortopedą.