Silny ból nogi pod kolanem przy początkach zakrzepicy

lekarz stwierdził początki zakrzepicy-krew gęsta jak kisiel-dostałam zastrzyki podskórne ale bardzo boli mnie noga pod kolanem jak chodzę ,mam takie uczucie jakby żyła się skurczyła po krótkim chodzeniu noga robi się sztywna obolała nie mogę jej zgiąć,jak siadam z nogą do góry ból ustaje noga nie boli,czy to normalne objawy .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.