Silny ból oraz opuchnięcia stawów w wyniku leczenia raka piersi

Czy jest lek niwelujący silny ból oraz puchnięcie stawów będące reakcją na leczenie raka piersi Lamettą czy Glandexem. Ten ból i boles na opuchlizna zwłaszcza dłoni nie pozwalają funkcjo nować - nie chce się żyć

Aleksander Ropielewski

Objawy mogą wynikać zarówno ze stosowanych leków jak i osłony sterydowej podawanej podczas chemioterapii. Niestety jest to efekt uboczny terapii na który nie ma skutecznego leczenia. Pomóc może ruch, i uniesienie kończyn do góry.