Silny ból pod kością biodrową
Od okolo roku mam problem z biodrem. Czuje silny bol pod koscia biodrowa po prawej stronie, jakby na laczeniu biodra z konczyna. Bol odczowam przewaznie gdy dotkne to miejsce, lub podczas cwiczen-szczegolnie podczas wykonywania bocznej deski na stronie bolacego biodra. Gdy lekko obije to miejsce (przypadkowe walniecie) mam wrazenie jakbym zostala uderzona mlotem - bol jest co prawda kilkusekundowy ale nie do wytrzymania. Usg biodra nic nie wykazalo, ortopeda nic nie stwierdzil. Co to moze byc?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić co jest przycyzną Pani dolegliwości, ponieważ opis miejsca w którym lokalizuje się ból jest nie precyzyjny. Jedyne co mogę doradzić to kontakt z innym ortopedą.